Start
 
 
Sprawozdanie radnego PDF Drukuj E-mail
Napisał Chrisek   
środa, 16 luty 2011

Sprawozdanie z mojej działalności radnego za okres grudzień 2010r. -luty 2011r.

    Chciałabym przedstawić i podsumować Państwu działania które przedstawiłam do zrealizowania w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Oto najważniejsze działania które podjęłam.

- Na sesji w dniu 30 grudnia zwróciłam się z prośbą o wykonanie odwodnienia przy ulicy Zagumnie w trzech miejscach obok posesji Państwa Grzegorczyk,Przybyła i Borowik.

Pan Wójt zapewnił mnie że zostaną dokonane oględziny i w najbliższym czasie otrzymamy odpowiedź.

- 4 stycznia wysłałam pismo do Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w sprawie wycięcia dwóch suchych wierzb pomiędzy potokiem Bełk a posesją na ulicy Powstańców Śl. Drzewa stanowią zagrożenie dla zdrowia i mienia .Prośba została rozpatrzona pozytywnie ,wykonano już mapki i w najbliższym czasie drzewa zostaną ścięte.

12 stycznia zgłosiłam prośbę Państwa Jabłońskich z prośbą o zamontowanie na ulicy Dolnej punktu oświetleniowego,lamy ulicznej .

14 stycznia wysłałam do Warszawy dwa granty Program Wspierania Aktywności Lokalnej Na Terenach Wiejskich,,Razem Możemy Więcej” .W ramach programu mogą być wspierane projekty w następujących dziedzinach:

1.Zachowanie oraz rozwój wykorzystania lokalnego potencjału rozwojowego w zakresie szeroko rozumianej kultury,w tym zwłaszcza z uwzględnieniem dziedzictwa historycznego regionu.

Do tego programu napisałam grant dotyczący renowacji krzyża na nowym cmentarzu. Pan sołtys z Panem Kwaśnicą stworzyli kosztorys za który im bardzo dziękuję. Kosztorys opiewa na kwotę 14 607.00zł we wniosku wnioskowałam o najwyższą kwotę dofinansowania 10 000.00zł.Grant przygotowałam razem z Panią Teresą Wyrchowy.

2.Szeroko rozumiana działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia w tym zwłaszcza zdrowego trybu życia i aktywności ruchowej,profilaktyki zdrowotnej,a także działań na rzecz rehabilitacji oraz opieki nad osobami niepełnosprawnymi

 Do tego programu napisałam grant dotyczący siłowni która miała by służyć nie tylko młodzieży ale również osobom starszym i niepełnosprawnym. Koszt siłowni to 11 573.00zł. W grancie wnioskowałam o 10 000.00zł.

Na odpowiedź musimy poczekać około trzech miesięcy.

14 lutego zwróciła się z prośbą do Pana Wójta o wyasfaltowanie około 100 metrów drogi polnej dojazdowej do zajazdu niestety po konsultacji na zebraniu wiejskim razem z sołtysem okazało się ze ten kawałek jest prywatny i tylko za zgodą właściciela został utwardzony ale nic więcej w tej kwestii nie możemy zrobić.

Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś sprawy które go nurtują bardzo proszę o kontakt ,jestem do Państwa dyspozycji pod numerem tel.661246574.

Jak tylko Pani Dorota Nykiel wróci z chorobowego postaram się ustalić z nią moje dyżury w świetlicy.

Pozdrawiam

Gabriela Jendrzejczyk

Ostatnia aktualizacja ( środa, 16 luty 2011 )
< Poprzedni   Następny >