Start arrow Biblioteka
 
 
Biblioteka PDF Drukuj E-mail
Nadesłał Ewa   
niedziela, 03 grudzień 2006

 
UWAGA!

Zapisy chętnych na nabycie kroniki " Zabełków od pradziejów do współczesności" u p. Agnieszki i Rudolfa Drobny Zabełków ul. Jana 5 tel. 324196951 oraz w Bibliotece Publicznej w Zabełkowie :

pon, środa, czwartek, piątek od godz. 14.00 do 19.00 . Zapisy przyjmowane będą do 28.02. 2011r. w celu preorientacji przed staraniem o dodruk.                     Kronika wsi Zabełków rozeszła się jak ciepłe bułeczki.
Dnia 4 lutego odbyło się spotkanie mieszkańców z autorami  książki pt. "Od pradziejów do współczesności".  Mieszkańcy mogli porozmawiać  z autorami . Wyrazili swoje uznanie.Apelowano, by zrobić dodruk, bo nie wszyscy chętni mogli nabyć tę książkę.Sporo osób czeka na dodruk.Autorzy dostarczyli czytelnikom wiele informacji, których próżno szukać w innych książkach.
Kronika zawiera wiele informacji, które autorzy spisali z rozmów, wspomnień mieszkańców wsi. Stworzyli prawdziwą skarbnicę wiedzy o Zabełkowie. Obecni na spotkaniu mieszkańcy podkreślili, że opracowanie napisane jest bardzo przystępnie, dobrze się czyta,  a zdjęcia których jest tam dość sporo czynią książkę jeszcze ciekawszą.
Państwo Drobny pracowali nad kroniką wiele lat. Kronika zawiera nie tylko wiadomości zebrane od mieszkańców, ale wiele godzin spędzili w bibliotekach,archiwach, redakcjach gazet.
 Wydanie książki współfinansowała Unia Europejska. Państwu Drobnym gratulujemy i prosimy           o jeszcze.

Nowość!                   U nas możesz zamówic książkę przez telefon na nr 324196806                        . Zapraszamy!       Skorzystaj z okazji.


Biblioteka jest miejscem zaczarowanym: blisko tu do bajki i prawdy, do uśmiechu i do wzruszeń...


Biblioteka Publiczna


w Zabełkowie


Czytelniku!!!Biblioteka zaprasza Cię do siebie, oferując Ci książki z różnych dziedzin wiedzy, które na pewno Cię zainteresują. Książki nie mają właściwości róż, dlatego nie szukajmy wciąż najświeższych.


Biblioteka jest czynna:

Poniedziałek         od 14.00 - 19.00

Środa                   od 14.00 - 19.00

Czwartek             od 16.00 - 19.00

Piątek                   od 14.00 - 19.00


Wypożyczanie jest bezpłatne.Zapraszamy


 

Image

Image


Image


Image


Image


Image
Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 13 luty 2011 )